Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyazperdede zirve Bizim Köyün Şarkısı’nın…
Beyazperdede zirve Bizim Köyün Şarkısı’nın…
Box Office Türkiye'nin verilerine göre, geçtiğimiz hafta sonunun en çok izlenen filmi Bizim Köyün Şarkısı, oldu. Sundance Film Festivali'nde uluslararası kategoride 'En İyi Film' ödülünü alan Kelebekler ise açılışı 18 bin 429'la yaptı. 
Kültür Sanat 3 Nisan 2018 - 15:02

Box Office Türkiye’nin verilerine göre, BKM yapımı Bizim Köyün Şarkısı, açılışını 165 bin 22 seyirciyle geçtiğimiz hafta sonunun zirvesine yerleşti.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın başrollerini üstlendiği Ailecek Şaşkınız, vizyondaki beşinci hafta sonunda 157 bin 279 seyirci tarafından izlendi ve toplamda 3 milyon 111 bin 972 seyirciye ulaştı.

Steven Spielberg’in yönettiği haftanın bir diğer yeni filmi Başlat Ready Player One ise 52 bin 516 seyirciyle üçüncü sırada yer aldı. Kaybedenler Kulübü Yolda, vizyondaki üçüncü hafta sonunda 50 bin 707 seyirci tarafından izlendi. Pasifik Savaşı: İsyan 42 bin 139 seyirciyle listenin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

Tolga Karaçelik’in Sundance’tan ödülle dönen ve merakla beklenen filmi Kelebekler ise açılışı 18 bin 429 seyirciyle yaptı. Kelebekler, Bizim Köyün Şarkısı ve Ailecek Şaşkınız’dan sonra en iyi salon başına seyirci ortalamasına sahip film oldu.

filmler