Billie Eilish dublör kullandığını itiraf etti

Ünlü şarkıcı ve söz yazarı Billie Eilish, 2022 Coachella Müzik Festivali'nde sahne alırken dublör kullandığını açıkladı.

Billie Eilish dublör kullandığını itiraf etti

20 yaşındaki ABD’li şarkıcı Billie Eilish, bu yılın başlarında Kaliforniya’da düzenlenen Coachella Müzik Festivali’nde performans sergilerken dublör kullandığını itiraf etti.

Dublör kullandığını, salı günü Apple Music’teki The Matt Wilkinson Show’a verdiği röportajda kabul eden Eilish, “Evet, bunu yaptım. Coachella’nın başlangıcında, iki vücudum vardı, ekibimden biri gösteri için de dansçılarımdan biriydi.”

“Onu daha önce giydiğim bir konser görünümüyle giydirdim. Siyah bir peruk aldık ve içini doldurduk, ona bir maske ve güneş gözlüğü verdik, benim ayakkabılarımı ve çoraplarımı giydi.”


“Onu sahnenin arkasına koydum ve ışıklar yanarken orada durdu. Herkes ben olduğumu düşündü. Kimse ben olmadığımı bilmiyordu, kelimenin tam anlamıyla kimse bilmiyordu. Ve o yukarıdayken, büyük siyah bir palto, trafik yeleği, kapüşon ve sadece gözlük taktım” diyerek festivalde yaptıklarını anlattı.

Eilish, ayrıca 22-26 Haziran 2022 tarihleri arasında İngiltere'de düzenlenen Glastonbury Çağdaş Performans Sanatları Festivali'nde de bugün, ana sanatçı olarak performans sergileyecek.

 

Billie Eilish: 'Tourette sendromuyla yaşamak kafamı karıştırıyor' İlginizi Çekebilir Billie Eilish: 'Tourette sendromuyla yaşamak kafamı karıştırıyor' Billie Eilish ve Lisa Simpson aynı projede İlginizi Çekebilir Billie Eilish ve Lisa Simpson aynı projede Kanye West, Billie Eilish'ten özür bekliyor: 'Özür dilemezse Coachella'da olmayacağım' İlginizi Çekebilir Kanye West, Billie Eilish'ten özür bekliyor: 'Özür dilemezse Coachella'da olmayacağım' Glastonbury Festivali'nin programı açıklanmaya devam ediyor İlginizi Çekebilir Glastonbury Festivali'nin programı açıklanmaya devam ediyor

 

 

Loading...