Bir modern yaşam parodisi: Ayrılık

Birlikte olmayı da, ayrılmayı da tam başaramayan, boşanmış bir çiftin kahkaha yüklü ilişki sorgulaması 'Ayrılık', Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın muhteşem oyunculuklarıyla sahnede...

Bir modern yaşam parodisi: Ayrılık

Behiç Ak'ın kaleme aldığı ayrılamama hikayesi ‘Ayrılık’; 1 Nisan Cumartesi akşamı Profilo Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.

ayrilik3

‘Ayrılık’, dört yıllık evliliğin ardından boşanmış bir çiftin ayrıldıktan bir yıl sonra bir araya gelmesiyle giriştikleri, evlilik ve ayrılık süreçlerinin ironik ve gülmece yüklü bir sorgulaması… İkili hayata, budalalıklarımıza, sevimliliklerimize dair eğlenceli, sıcak bir güldürü olan ‘Ayrılık’ın her anı, birilerimizin hayatında yaşadığı anlarla örtüşüveriyor. Sahnedeki insanlar bize bir anda çok tanıdık geliyor, ama sonra biz bu hataları hiç yapmamışız, yapmazmışız gibi onların budalalıklarına, şaşkınlıklarına gülüyoruz.

ayrilik2

Yönetmenliğini Prof. Dr. Semih Çelenk'in üstlendiği ‘Ayrılık’; budalalık ve uyumsuzluklar üzerine kurulu, çok sıradan olanın içindeki tuhaflığa büyüteç tutan, izleyicisini şaşırtan, kucaklayan, onun zekasını önemseyen bir komedi. Oyun, bu mizah büyütecinden kendi hayatımızı gözleme imkanı veriyor.

Dünya Tiyatro Günü unutulmadı İlginizi Çekebilir Dünya Tiyatro Günü unutulmadı