Bitcoin rüzgarı şimdi de sinemada esecek!

Son dönemlerin en büyük fenomeni Bitcoin ile ilgili sinemada da hummalı bir çalışma yürütülüyor. Bitcoin'in hızlı yükselişini anlatacak bir film, önümüzdeki dönemde sinemaseverlerle buluşacak.

Bitcoin rüzgarı şimdi de sinemada esecek!

2017 yılında yüzde binlik artış gösteren ve son iki ayda piyasa değeri sekiz bin dolar yükselen sanal para birimi Bitcoin’in komedi filmi çekilecek.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Christian Cashmir oturacak. Başrolünde oyuncu ve komedyen Theo Vonn yer alacak.

YÜKSELİŞ PRODÜKSİYONU HIZLANDIRDI

Yönetmen Christian Cashmir filmle ilgili, “Esas plana göre filmin çekimlerine Nisan ayında başlayacaktık fakat Bitcoin’in değeri 19 bin dolara kadar yükseldi. Sanırım prodüksiyonda biraz daha hızlanmamız gerekecek. Filmimiz insanları eğlendirmeyi hedeflerken aynı zamanda teknoloji ve paradaki bozukluğu dile getirecek. Film Bitcoin’in iyi ve kötü yanlarını, geleceği nasıl etkileyebileceğini ve popüler sanal paranın kötü yanlarını anlatacak” dedi. DHA

Prof. Tatlıoğlu: Geleceğin para birimi bitcoin olabilir İlginizi Çekebilir Prof. Tatlıoğlu: Geleceğin para birimi bitcoin olabilir
Bitcoin'le kestane satışı İlginizi Çekebilir Bitcoin'le kestane satışı
Bitcoin ve diğerleri... Piyasa değeri yarım trilyon dolar! İlginizi Çekebilir Bitcoin ve diğerleri... Piyasa değeri yarım trilyon dolar!