Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Black Mirror’ın 4. sezon yayın tarihi belli oldu!
Black Mirror’ın 4. sezon yayın tarihi belli oldu!
Teknolojik ve distopik bir geleceği harmanlayan bilim-kurgu dizisi Black Mirror'ın 4. sezon yayın tarihi belli oldu. Her bölümde farklı bir oyuncu kadrosu ve senaryoyla ekranlara gelen Black Mirror Dizisi tüm dünyada büyük ilgi görmeye devam ediyor. İşte Netflix tarafından yayınlanan fragman...
Kültür Sanat 9 Aralık 2017 - 15:16

Ülkemizde de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Black Mirror’un 4. sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu. Dizinin yayın haklarını elindebulunduran Netflix yeni sezonun ne zaman başlayacağını duyurdu. İşte o tarih ve yayınlanan 4. sezon fragmanı…

blackmirror4

Teknolojinin ilerlemesiyle insanlığın geleceği nokta üzerinden her bölümde farklı oyuncularla başka bir hikaye işleyen ‘Black Mirror' hayli yankı uyandırmış, son sezonu Netflix'te olmak üzere dizinin şu ana dek üç sezonu yayınlanmıştı.

Teknolojik distopya dizisi ‘Black Mirror'un merakla beklenen dördüncü sezonunun yayın tarihi belli oldu: 29 Aralık 2018.

İŞTE BLACK MıRROR 4 SEZON FRAGMANI

 

Dizinin yeni sezonundan üç fragman kısa bir süre önce paylaşılmıştı. ‘Bir Netflix geleneği' olarak tek seferde yayınlanacak altı bölümlük yeni sezondaki bölümlerin adı ‘Arkangel', ‘Crocodile', ‘Hang the DJ', ‘USS Callister', ‘Metalhead' ve ‘Black Museum'olarak açıklandı.