Blue üyesi Lee Ryan saldırgan davranışları sebebiyle tutuklandı

Blue grubuyla tanınan pop yıldızı Lee Ryan, bir uçak yolculuğunda "çılgına döndüğü" iddia edildikten sonra tutuklandı.

Blue üyesi Lee Ryan saldırgan davranışları sebebiyle tutuklandı

2000’lerin başında fırtınalar estiren boyband Blue’nun üyelerinden Lee Ryan, tutuklandığı haberiyle hayranlarını üzdü.

Sun’da yer alan habere göre, 39 yaşındaki İngiliz şarkıcının, kabin ekibine kötü davrandığı ve kendisine içki ikram etmedikleri zaman da oturmayı reddettiği söyleniyor.

Yolcular, Ryan’ın Glasgow’dan Londra’ya olan uçuş sırasında rahatsızlık verdiğini ve indikten sonra da 20 dakika boyunca uçakta kaldıklarını iddia ediyor.


“Alkol verilmeyeceği belli olunca hosteslere karşı saldırganlaştı. Bir noktada koltuğundan ayrıldı ve oturması söylenmesine rağmen koridorda bir aşağı bir yukarı yürümeye başladı. Hatta kabin ekibi perdelerinin arkasına koştu” diyen yolcular, ünlü şarkıcının davranış şeklinin korkutucu olduğunu belirttiler.

Kabin personelinin polise haber vermesinin ardından Ryan tutuklandı. Kelepçelendi ve pistte bekleyen bir polis minibüsüne bindirildi.

Geceyi bir hücrede geçirdi ve 12 saatten fazla bir süre gözaltında kaldıktan sonra dün serbest bırakıldı.

2001 yılında kurulan İngiliz pop grubu Blue; Lee Ryan, Duncan James, Simon Webbe, Antony Costa adındaki 4 erkek müzisyenden oluşuyordu.

'Küçük Deniz Kızı'nın Ursula'sı Pat Carroll yaşamını yitirdi İlginizi Çekebilir 'Küçük Deniz Kızı'nın Ursula'sı Pat Carroll yaşamını yitirdi Gwyneth Paltrow eski sevgilisi Ben Affleck ve yeni eşi Jennifer Lopez hakkında yorum yaptı İlginizi Çekebilir Gwyneth Paltrow eski sevgilisi Ben Affleck ve yeni eşi Jennifer Lopez hakkında yorum yaptı Victoria Beckham: Hem kızım hem de eşim benimle dalga geçiyor İlginizi Çekebilir Victoria Beckham: Hem kızım hem de eşim benimle dalga geçiyor
Loading...