Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Müzik Festivali’nde edebiyat saatleri
Bodrum Müzik Festivali’nde edebiyat saatleri
Bu yıl 12 – 16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Bodrum Müzik Festivali, Jehan Barbur ve Onur Behramoğlu ile 'Müzik ve Edebiyat' etkinliğine ev sahipliği yapacak.
Kültür Sanat 31 Temmuz 2017 - 12:01

‘Müzik ve Edebiyat’ etkinliği 14 – 15 Ağustos tarihlerinde 19.30'da Gümüşlük Akademisi'nde gerçekleşecek. Dizeleri bugüne dek çeşitli dillere çevrilen şair, yazar Onur Behramoğlu, modern Türk ve dünya şiirinin önde gelen isimlerini anlatmak, onları resim, roman, müzik ve felsefedeki yansımalarıyla göstermek için 14 Ağustos'ta Gümüşlük Akademisi'nde olacak.

JEHAN BARBUR ÖYKÜLERİNE YOLCULUK

Etkinliklerinin ikincisi, 15 Ağustos akşamı Gümüşlük Akademisi'nde vokal, şarkı sözü yazarı ve şair Jehan Barbur ile gerçekleşecek. Kendi yazdığı şarkılarıyla tanınan sanatçı, sinema filmleri, sahne eserleri ve diziler için de besteler kaleme aldı. ‘Baba Öyküler’ adlı özel bir gerçek öyküler derlemesine imza atan Barbur, ilk kitabı ‘Çatıdaki Çimenler’, ‘Sen'e Yazılar'la edebiyat dünyasına giriş yaptı.

jehan