Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Şehir Tiyatrosu’nun, 1’inci yıl dönümünü kutlandı
Bodrum Şehir Tiyatrosu’nun, 1’inci yıl dönümünü kutlandı
Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü ve kuruluşunun 1'inci yıl dönümünde, 'Seferi Ramazan Bey'in Nafile Dünyası' adlı oyunu sahneledi.
Kültür Sanat 28 Mart 2019 - 13:33

Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde kapılarını, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun ‘Seferi Ramazan Bey’in Nafile Dünyası’ adlı oyunu için açtı. Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun 1’inci kuruluş yıl dönümü de olan gecede, oyuna ilgi memnun etti. Türk Tiyatrosu’nun duayenleri arasından yer alan Oktay Arayıcı’nın yazdığı ve Hüseyin Akşen’in yönettiği gösterimde, ünlü oyuncular Tarık Pabuççuoğlu, Erdal Cindoruk, Mihriban Er, Tiyatronun Genel Sanat Yönetmeni Hüseyin Akşen’in yanı sıra Gülbin Yeşil, Oğulcan Çelik, Ziba Türk, Yerkan Kahraman, Cansın Yunt ve Sertaç Aydın da yer aldı. Usta sanatçıların yanı sıra Bodrumlu sanatçıların da gösterdikleri performans, sanatseverlerden tam not aldı.