Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bohemian Rhapsody için geri sayım başladı
Bohemian Rhapsody için geri sayım başladı
Efsane grup Queen solisti Freddie Mercury’in yaşadıklarını anlatan Bohemian Rhapsody için geri sayım başladı. 
Kültür Sanat 19 Ekim 2018 - 14:05

Prodüktörlüğünü Graham King, Robert De Niro, Jim Beach'in üstlendiği Bohemian Rhapsody'nin Türkiye'deki ilk gösterimi, 31 Ekim Çarşamba akşamı %100 Music deneyimiyle Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde yapılacak. 2 Kasım'da tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de gösterime girecek filmin özel gala etkinliği Radyo Eksen ve GQ'nun medya sponsorluğu 3c1m'in katkılarıyla gerçekleşecek.

EMMY ÖDÜLLÜ MALEK BAŞROLDE

Filmde Queen kurucuları gitarist Brian May ve davulcu Roger Taylor tüm yaratım sürecinde takımın bir parçası olarak yer aldı ve filmin tarihe sadık kalması sağlandı. Emmy Ödüllü Rami Malek Freddie Mercury'nin olağanüstü hayatına ışık tutmak için mikrofonu eline aldı.

X-Men serileri, Superman Geri Dönüyor filmleri ile de tanınan Bryan Singer'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Bohemian Rhapsody'de Freddie Mercury'i Rami Malek, Brian May'I Gwilym Lee, Roger Taylor'ı Ben Hardy, John Deacon'ı Joseph Mazzello canlandırıyor.