bomontiada 2017’ye bu etkinliklerle veda ediyor

bomontiada ve sakinleri 2017’yi BÜMKorkestra, Y2K Millenium Party, Radyo Eksen Partisi ve Oldies But Goldies ile uğurluyor.

bomontiada 2017’ye bu etkinliklerle veda ediyor

BÜMKorkestra ‘Avluda Kış’ konseri için 28 Aralık Perşembe günü bomontiada Avlu'da. Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü bünyesinde 2011 yılında kurulan BÜMKorkestra'nın repertuvarı pop'tan caza, funk'tan rock'a, fusion'dan latine geniş bir müzik yelpazesi ve enstrüman çeşitliliğinden oluşuyor. Ekip, bomontiada Avlu'da müzikseverlerle saat 20.00'da buluşuyor.

Babylon'un yeni başlayan parti serisi Y2K Millenium Party'nin ikincisi S-World Bir Dünya Konser sponsorluğunda 29 Aralık Cuma akşamı saat 22.00'da Babylon'da. Milenyum kuşağını buluşturan partide, Rihanna'dan Linkin Park'a, Justin Timberlake'ten Blink 182'ye, Destiny’s Child'dan Eminem'e katılımcıları gençlik ve çocukluklarına ışınlayacak şarkılar arasında mekik dokunacak.

TÜRLER ARASINDA YOLCULUK

İçlerinden geldiği gibi çalan Radyo Eksen DJ'leri 30 Aralık Cumartesi gecesi saat 22.30'da yılın son Radyo Eksen Partisi için Babylon'da. Indie rock'tan ska'ya, punk'tan hip-hop'a uzanan sınırsız seçkileriyle DJ'ler katılımcıları geç saatlere kadar dans pistini hareketlendirmeyi garanti ediyor.

Babylon, 31 Aralık Pazar gecesi S-World Bir Dünya Konser sponsorluğunda yeni yıla Oldies But Goldies ile giriyor. ABBA'dan Michael Jackson'a, Depeche Mode'dan Madonna'ya, Snap'ten Donna Summer'a birçok efsane müzisyenin şarkıları arasında mekik dokuyan parti ile katılımcılar zamanda yolculuğa çıkıyor. Saat 22.00'da başlayacak parti, pop'tan rock'a, disko'dan funk'a, rock'n roll'dan hip-hop'a uzanan müzik yelpazesinde Murat Abbas ve Murat Beşer seçtiği şarkılar, Engin Eraydın’ın hazırladığı görsellerin eşliğinde geceye katılanları 2018'e girerken geçmişe götürüyor.

İstanbul Modern, 2017'de 580 bin ziyaretçiyi ağırladı İlginizi Çekebilir İstanbul Modern, 2017'de 580 bin ziyaretçiyi ağırladı