Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
bomontiada’da açıkhava sinema ve caz keyfi
bomontiada’da açıkhava sinema ve caz keyfi
bomontiada Avlu’da bu hafta 11 Temmuz'da Good Time filmi gösterilecek. 13 Temmuz'da ise Brassolist ile caz keyfi yaşanacak. 
Kültür Sanat 9 Temmuz 2018 - 16:32

bomontiada Eylül ayına kadar yaz boyunca her çarşamba TV+ sponsorluğunda ‘Açık Havada Başka Sinema’, her cuma ise ‘Avluda Caz’ konserlerine ev sahipliği yapıyor. Konserlere ve açık hava sinemasına katılımın ücretsiz olduğu bomontiada’da Good Time isimli film, 11 Temmuz’da saat 21:30’da gösterilecek. Good Time, bir banka soyguncusunun ters giden bir soygun sonrası, mental engelli kardeşini Riker’s Adası hapishanesinden kurtarmaya çalışma hikayesini anlatıyor.

AVLUDA CAZ KEYFİ

‘Avluda Caz: Brassolist’ ise 13 Temmuz’da Cuma günü saat 20.30’da müzikseverleri ağırlayacak. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Brass sanatçıları tarafından kurulan Brassolist, Anadolu türkülerine yaptıkları aranjmanlar ile interaktif ve yenilikçi bir yapıya sahip…