Bozcaada bir kez daha caz ile buluşacak

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Bozcaada Caz Festivali, bu sene tekrar Bozcaada'nın en güzel zamanı olan Temmuz ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bozcaada bir kez daha caz ile buluşacak

Bozcaada Caz Festivali, bu yıl ikinci kez dinleyicileri büyülemek üzere yola çıkıyor. Festival adanın en güzel koyu olan Ayazma’ya tepeden bir bakış atarak Tarihi Manastır’ın yeşil bahçesinde 27-28-29 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali; funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve özgür caz gibi türleri içerecek geniş bir programla Kabak & Lin, allaturca music ve Pavli Bozcaada işbirliği ile düzenlenecek. Kendine Has ve Avek Volkswagen katkılarıyla gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali bünyesine bu sene müzikle beraber, atölyeler, sosyal projeler, gastronomi projeleri, adanın farklı noktalarında karşınıza çıkacak etkinlikler ve konserler ekleyerek içeriğini genişletecek ve Bozcaada’ya yayılacak.

Festivalin detaylı programı yakında açıklanacak.

Işığın destancısı Yaşar Kemal'i özlemle anıyoruz... İlginizi Çekebilir Işığın destancısı Yaşar Kemal'i özlemle anıyoruz...
Loading...