Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bozcaada bir kez daha caz ile buluşacak
Bozcaada bir kez daha caz ile buluşacak
Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Bozcaada Caz Festivali, bu sene tekrar Bozcaada'nın en güzel zamanı olan Temmuz ayında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.
Kültür Sanat 28 Şubat 2018 - 11:27

Bozcaada Caz Festivali, bu yıl ikinci kez dinleyicileri büyülemek üzere yola çıkıyor. Festival adanın en güzel koyu olan Ayazma’ya tepeden bir bakış atarak Tarihi Manastır’ın yeşil bahçesinde 27-28-29 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

Farklı jenerasyonlardan müzisyenleri dinleyiciyle buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali; funk, pop, etnik, balkan, füzyon ve özgür caz gibi türleri içerecek geniş bir programla Kabak & Lin, allaturca music ve Pavli Bozcaada işbirliği ile düzenlenecek. Kendine Has ve Avek Volkswagen katkılarıyla gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali bünyesine bu sene müzikle beraber, atölyeler, sosyal projeler, gastronomi projeleri, adanın farklı noktalarında karşınıza çıkacak etkinlikler ve konserler ekleyerek içeriğini genişletecek ve Bozcaada’ya yayılacak.

Festivalin detaylı programı yakında açıklanacak.

Son güncelleme: 13:19 - 28.02.2018