Brad Pitt’ten emeklilik sorularına yanıt: “Beş yıllık planlar yapan bir adam olmadım”

Son filmi Suikast Treni (Bullet Train) galasında görülen Brad Pitt, emeklilikle ilgili sorular sorulmasına şaşkınlığını gizleyemedi.

Brad Pitt’ten emeklilik sorularına yanıt: “Beş yıllık planlar yapan bir adam olmadım”

Filmin daha önceki bir prömiyerinde etek giyerek dikkat çeken ünlü oyuncu, bu defa da hem kameralara verdiği birbirinden eğlenceli pozlar hem de emeklilik açıklamalarıyla dikkat çekti.

Bir yandan eski eşi Angelina Jolie devam eden davayla sık sık gündeme gelen Brad Pitt bir yandan da kariyerinde başarılı projelerle ilerlemeye devam ediyor.

Ancak yine de emeklilik sorularıyla muhabirlerin hedefinde oldu. 58 yaşındaki oyuncu, son filminin galasında yaklaşan emekliliği sorulduğunda şaşırmış görünüyor.

Pitt, “Sadece ‘orta yaşımı geçtim. Hiçbir zaman beş yıllık plan yapan bir adam olmadım. Ben sadece, o gün için ne doğru geliyorsa onu yapıyorum. Hâlâ öyle çalışıyorum” dedi.

Kotaro Isaka’nın aynı adlı kitabından uyarlanan Suikast Treni filmini David Leitch yönetti. Aaron Taylor-Johnson, Joey King, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Benito A Martínez Ocasio, Masi Oka, Logan Lerman, Karen Fukuhara, Sandra Bullock ve Zazie Beetz oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Filmin, 5 Ağustos Cuma günü sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor.

Angelina Jolie'nin avukatları Brad Pitt'e ödül töreninde mahkeme celbi sunmaya çalışmış İlginizi Çekebilir Angelina Jolie'nin avukatları Brad Pitt'e ödül töreninde mahkeme celbi sunmaya çalışmış Ünlü oyuncu Brad Pitt etek giydiği yeni imajıyla dikkat çekti İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Brad Pitt etek giydiği yeni imajıyla dikkat çekti Brad Pitt'ten hastalık itirafı: İnsanları tanıyamıyorum İlginizi Çekebilir Brad Pitt'ten hastalık itirafı: İnsanları tanıyamıyorum
Loading...