Sözcü Plus Giriş

Bulutsuzluk Özlemi ve Gece Yolcuları’ndan hayvanlar için anlamlı konser

Türk rock müziğinin efsane gruplarından Bulutsuzluk Özlemi ile Gece Yolcuları, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, ‘Patifest’ adını taşıyan ve Türkiye’de ilk kez düzenlenen Sokak Hayvanları Festivali'nde gönüllü olarak sahne aldı. 

Güncellenme: 13:25, 06/08/2018
Bulutsuzluk Özlemi ve Gece Yolcuları’ndan hayvanlar için anlamlı konser

Ayvalık’ta ilk kez düzenlenen Patifest'in geliriyle belediye bünyesindeki sokak hayvanları barınağına bir ameliyathane yaptırılması planlanıyor. Aynı zamanda son dönemlerde artan hayvana şiddete karşı da bir farkındalık yaratmak için düzenlenen etkinlikte çeşitli hediyelik eşyaların da satımı gerçekleştirildi. Bu eşyaların da geliri sokak hayvanları için kullanılmak üzere toplandı.

Festival; Türkiye'nin en önemli rock gruplarından Bulutsuzluk Özlemi'nin solisti Nejat Yavaşoğulları ile Gece Yolcuları grubunun konserleriyle sona erdi.

MEMNUN OLDULAR

Festivalin final gecesinde; ünlü sanatçı Nejat Yavaşoğulları ile Gece Yolcuları üyeleri, böylesi anlamlı bir organizasyonda bulunmaktan ve sahne almaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

İlginizi ÇekebilirHayvana şiddet sürüyor... Caydırıcı ceza da, yaptırım da yok!Hayvana şiddet sürüyor... Caydırıcı ceza da, yaptırım da yok!