Sözcü Plus Giriş

Buray’dan 8 Mart mesajı: ‘Dünyayı kadın güzelleştirir’

Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahne alan Buray, 8 Mart için mesaj vermeyi ihmal etmedi: “Kadınlar, hayatımızın en değerli varlıkları. Dünyayı kadın güzelleştirir...”

Güncellenme: 13:00, 08/03/2020
Buray’dan 8 Mart mesajı: ‘Dünyayı kadın güzelleştirir’

Türk pop müziğinin başarılı ismi Buray, dün Bostancı Gösteri Merkezi konserinde dinleyiciyle buluştu. Son albümü Kehanet'in sevilen şarkılarından Aşk Bitsin ile sahneye çıkan Buray, görsel şovlarıyla da beğeni topladı. Sahiden, Olmadı, İstersen, Kış Bahçeleri, Tac Mahal, Mecnun gibi sevilen şarkılarını sahnede görsel efektlerle ve salonu dolduran seyirciyle hep birlikte seslendiren sanatçı, Ben Ölmeden Önce şarkısında da Emrah Karaduman'la sahne aldı.

Doğukan Gençer dans ekibinin de eşlik ettiği konseri 2019 yılının radyolarda en çok çalan şarkısı seçilen Kabahat Bende ile tamamlayan Buray, seyirciden gelen yoğun talep üzerine Aşk mı Lazım ile tekrar sahneye döndü.

8 MART MESAJI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü sahneden kutlayan Buray, “Kadınlar, hayatımızın en değerli varlıkları. Dünyayı kadın güzelleştirir” diyerek Sen Sevda Mısın şarkısını kadınlar için seslendirdi.


İlginizi ÇekebilirBugün Kadınlar Günü! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları... Dünya Kadınlar Günü neden kutlanıyor?Bugün Kadınlar Günü! 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları... Dünya Kadınlar Günü neden kutlanıyor?