Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağan Irmak’ın ‘Çocuklar Sana Emanet’ heyecanı
Çağan Irmak’ın ‘Çocuklar Sana Emanet’ heyecanı
Başarılı oyuncu Engin Akyürek’in başrolünde yer aldığı, yönetmen Çağan Irmak’ın yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’in galası dün akşam gerçekleşti. Irmak ve oyuncuların heyecanı üst seviyedeydi.
Kültür Sanat 22 Mart 2018 - 14:05

Çağan Irmak’ın son filmi Çocuklar Sana Emanet’in galası, 21 Mart Çarşamba akşamı Vadistanbul'da gerçekleştirildi. Avşar Film yapımcılığında, 23 Mart'ta vizyona girecek olan ‘Çocuklar Sana Emanet'in galasına yoğun bir ilgi vardı. Melis Birkan, Fadik Sevin Atasoy, Selen Öztürk, Hilal Saral, Bestemsu Özdemir, Ahmet Tansu Taşanlar, Oya Unustası, Cem Karcı, Uluç Bayraktar, Ragıp Savaş, Genco Özak gibi birçok ünlü isim film ekibinin heyecanını onlarla birlikte galada yaşadı.

Gecede Çağan Irmak'ı, yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Gülizar' adlı dizinin oyuncularından Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Berkay Ateş, Ebru Cündübeyoğlu, Goncagül Sunar, Mahperi Mertoğlu, Sevtap Özaltun, Emre Taşkıran, Baran Can Eraslan da ünlü yönetmeni yalnız bırakmadı.

GİZEMLİ BİR DÜNYA

Gala öncesi kırmızı halıda basının karşısına geçen yönetmen Çağan Irmak ve oyuncular, filmi isminde olduğu gibi izleyicilere emanet ettiler. Gizemli bir dünyanın kapılarını aralayarak sinemaseverlerin kalbine dokunan filmin gösteriminin sonunda davetliler tüm ekibi ayakta alkışladı.

 

Son güncelleme: 14:40 - 22.03.2018