Can Kazaz, yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı

Bağımsız müziğin başarılı isimlerinden Can Kazaz, yeni albümü “Ben Sizden Kaçtım”ın ilk konserini verdi.

Can Kazaz, yeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıktı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü araştırma görevlisi ve bağımsız müzik dünyasının önemli isimlerinden Can Kazaz, “Ben Sizden Kaçtım” adlı yeni albümünün ilk konserinde dün akşam Babylon Bomonti'de sevenleriyle buluştu. Kazaz'ın uzun bir aradan sonra verdiği konsere, hayranları başta olmak üzere öğrencileri ve sanatçı dostları büyük ilgi gösterdi.

Konserde, dinleyicilerini adeta müzikal bir yolculuğa çıkaran Kazaz, hem daha önceki albümlerinden parçalar seslendirdi, hem de “Ben Sizden Kaçtım” albümünden 90'lı yılların tadını taşıyan 9 şarkıyı ilk defa canlı olarak çaldı. Kazaz'ın “Bunca Yıl”, “Geriye Dönmeyince”, “Unut”, “Ankara'da Biri Var”, “Beni Kurtar”, “Bir Ben Kalsam”, “Öğrenmemek Ayıp”, “Zeliha”, “The Sun” adlı yeni şarkıları, zengin enstrüman seçkisi ve renkli düzenlemeleriyle dinleyicisinden büyük beğeni topladı.

Türkiye müzik piyasasına önemli isimler kazandıran İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü'nün müzik paylaşım mecrası BİLGİ Music Label'dan (BML) çıkan “Ben Sizden Kaçtım” adlı albümü dijital platformlar üzerinden satılıyor.

Loading...