Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Can Yılmaz’dan ‘yeni yılda kuruyemiş yemeyin’ diyenlere sert tepki
Can Yılmaz’dan ‘yeni yılda kuruyemiş yemeyin’ diyenlere sert tepki
Yeni yıl kutlamalarıyla ilgili birtakım grupların 'kutlama yapmayın, kuruyemiş yemeyin' şeklinde yaptığı kara propagandaya Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz'dan sert tepki geldi. 
Kültür Sanat 28 Aralık 2017 - 12:52

Can Yılmaz, yeni yılda kuruyemiş yemenin ve kutlama yapmanın doğru olmadığına dair birtakım insanların yaptığı propagandaya Twitter hesabından sert tepki gösterdi.

Yılmaz, yıl içinde yaşanan çocuk tecavüzlerini, kadına şiddeti, hırsızlıkları hatırlatarak, “Yılın 364 gününde her türlü aşağılık işleri yapanlara, çoluk çocuğu taciz tecavüz edenlere, kadın dövüp öldürenlere, hırsızlık ile köşe dönenlere gıkı çıkmayanlar, 1 akşam kuruyemiş yiyerek eğlenene küfrediyor, Allah ıslah etsin sizi” dedi.

canyilmaz2Bir grup, yeni yıl kutlamalarının İslam’a aykırı olduğu iddiasıyla, “Ey! Müslüman özüne dön!” başlıklı bildiri dağıttı ve “Yılbaşı gecesi kuruyemiş de yeme! Uyu!” çağrısı yaptı.

kuruyemis
Son güncelleme: 13:43 - 28.12.2017