Canan Karatay’dan erkeklere tepki ‘Onlar olmasa savaş da olmayacak’

Lüleburgaz’da katıldığı bir söyleşide konuşan Prof. Dr. Canan Karatay "Kadın kotası, kadın kolu ne demek? Ben kabul etmiyorum. Kadınların eli değen her şey güzel oluyor. Geleceğimiz, barışımız ve huzurumuz kadınların elindedir. Erkekler olmasa savaş da olmayacak" dedi.

Canan Karatay’dan erkeklere tepki ‘Onlar olmasa savaş da olmayacak’

Lüleburgaz Belediyesi'nin, yaz ayları boyunca süren Çınaraltı Sohbetleri ‘Trakya'nın ‘Tarihi, Kültürel, Siyasi ve Ekonomik Fay Hatları' programlarından sonra şimdi de ‘Aykırı Sohbetler' etkinliklerine başlandı. Çeşitli kategorilerde konukların ağırlanacağı Aykırı Sohbetler'in ilk konuğu Prof. Dr. Canan Karatay oldu.

‘Sağlıkta Yenilikçi Yaklaşımlar’ başlığı altında, 16 Aralık Cumartesi günü Lüleburgaz Prof. Dr. Necdet Tekin Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen programın moderatörlüğünü Celal Pir yaptı. Program bitiminde Lüleburgaz Belediyesi tarafından katılımcılara Karatay kitapları hediye edildi.

canankaratay4
‘ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERDEN UZAK DURMALI’

Türk mutfağının en sağlıklı mutfak olduğunu belirten Karatay, “Derdimiz kilo vermek değil, vücudun sağlıklı olması demektir. Endüstrinin bize kakaladıklarından uzak durmamız gerekiyor. Aile nasıl beslenirse çocuk da öyle beslenir. Babam, annem, aile büyüklerimin hepsi şeker hastasıydı. Annem, babama insülin yapardı. Hayatımdan şekeri o zaman çıkardım” dedi.

‘AŞI VURULMAYA GEREK YOK’

“Aşıların içinde alüminyum var. Alüminyum Alzheimer nedenidir” diyen Karatay, aşı vurulmaya gerek olmadığını, bunun yerine D vitami kullanımının çok önemli olduğunu söyledi. Kolesterolün en yüksek antioksidan olduğunu belirten Karatay, “Vücutta bir bozukluk olduğu zaman kolesterol vücuttaki yangını söndürmek için yükselir. Kolesterol ilacı kullanmak demek, bu yangını söndürmeye barikat kurmak demektir. Hamilelere 24. haftada yapılan şeker yüklemesi testi en tehlikeli testtir. Biz şekerden uzak dur diyoruz siz anne kanalıyla henüz hiç bir organı gelişmemiş küçücük bebeklere şeker yükleyip ölümlerine neden oluyorsunuz. Gözleri kör ya da, organ yetersizliğiyle doğumlar son yıllarda neden arttı?” açıklamasını yaptı.

canankaratay3
‘ERKEKLER OLMASA SAVAŞ DA OLMAZ’

Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi'ni de ziyaret eden Karatay “Kadın kotası, kadın kolu ne demek? Ben kabul etmiyorum. Kadınların eli değen her şey güzel oluyor. Geleceğimiz, barışımız ve huzurumuz kadınların elindedir. Erkekler olmasa savaş da olmayacak” dedi.

Canan Karatay'dan korkutan açıklama! Bu defa erkekleri uyardı! İlginizi Çekebilir Canan Karatay'dan korkutan açıklama! Bu defa erkekleri uyardı!
Canan Karatay formülü verdi: Bunları yerseniz düz duvara tırmanırsınız! İlginizi Çekebilir Canan Karatay formülü verdi: Bunları yerseniz düz duvara tırmanırsınız!