Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Candan Erçetin’e 23 Nisan sürprizi
Candan Erçetin’e 23 Nisan sürprizi
Kıbrıs'ta sahne alan Candan Erçetin’e 3 yaşında çekilmiş bir fotoğrafını hediye ettiler. Hediye karşısında şaşırıp kalan Erçetin, "Bu benim üç yaşında doğum günümde çekilmiş fotoğrafım, nereden buldunuz" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.
Kültür Sanat 24 Nisan 2019 - 10:51

Pop müziğin sevilen sanatçısı Candan Erçetin, Girne Rocks Hotel'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle iki konser verdi. Sanatçı sahnede her zamanki gibi çıplak ayakları ile şarkılarını söylerken darbuka çalıp dans etti. Giydiği kıyafetleri ile de göz dolduran sanatçıya dinleyicileri unutamayacağı bir de sürpriz yaptı.

‘İLK KEZ BİR 23 NİSAN SÜRPRİZİ’

Erçetin’e, üzerinde üç yaşındaki siyah beyaz çocukluk fotoğrafının olduğu bir 23 Nisan kutlama pastası hediye edildi. Sahneye gelen pastayı gören sanatçı büyük bir şaşkınlık yaşadı. Hem pastaya hem de üzerindeki fotoğrafa çok şaşıran Erçetin “Bu benim için büyük bir sürpriz. Hayatımda ilk kez bir 23 Nisan sürprizi yaşıyorum şu anda. Bu fotoğrafı nereden buldunuz? Bu benim üç yaş doğum günümde Kırklareli'nde çekilmiş fotoğrafım. Beni çocukluk yıllarıma götürdünüz. Benim için çok anlamlı bir 23 Nisan oldu” dedi.