Cebimdeki Yabancı zirvede açılış

Uzun süredir konusu itibariyle merakla beklenen, çok konuşulan ve Cuma günü vizyona giren “Cebimdeki Yabancı” filmi hafta sonunun en çok izlenen filmi olarak ilk üç günü birinci tamamladı.

Cebimdeki Yabancı zirvede açılış

Ferzan Özpetek'in bu kez BKM ve İmaj ile ortak yapımcı olduğu, usta oyuncu Serra Yılmaz'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı ve Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız'ın kadrosunda yer aldığı ‘Cebimdeki Yabancı’ filmi vizyona girdiği ilk hafta 173 bin 341 kişi tarafından izlendi.

Kadın sinemacıların filmlerinin ilk ikide yer aldığı hafta sonu Box Office Türkiye’nin ikincisi, Gupse Özay’ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı Deliha 2 oldu. Vizyondaki dördüncü hafta sonunda da seyirci sayısını önemli ölçüde korumayı başaran Deliha 2, hafta sonunda 168 bin 997 seyirci tarafından izlenerek toplamda sırtını 2 milyon seyirci baremine dayadı.

Cebimdeki Yabancı filminin oyuncuları Sözcü mikrofonuna konuştu İlginizi Çekebilir Cebimdeki Yabancı filminin oyuncuları Sözcü mikrofonuna konuştu

ARİF V 216, 5 MİLYONA YAKLAŞTI

Bir önceki hafta sonu Maze Runner serisinin Türkiye’deki en iyi açılışına imza atarak haftalar sonra Box Office Türkiye hafta sonu listesinin zirvesinde yer alan ilk yabancı film olan Labirent: Son İsyan, ikinci hafta sonunda 152 bin 383 seyirciyle zirveyi yakından takip etti ve üçüncü sırada yer aldı.

Arif V 216 hangi kanalda, ne zaman yayınlanacak? İlginizi Çekebilir Arif V 216 hangi kanalda, ne zaman yayınlanacak?
Cem Yılmaz’ın yazıp başrolünde yer aldığı Arif v 216, beşinci hafta sonunda 148 bin 11 seyirciyle listenin dördüncü sırasında yer alan yapım oldu. Film toplamda şimdiden 4 milyon 709 bin 941 seyirciye ulaştı.

ENES BATUR GERİLİYOR

6 milyona yakın takipçisi bulunan Youtuber Enes Batur’un başrolünde yer aldığı Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? ise, 132 bin 892 seyirciyle listede kendine beşinci sıradan yer buldu. Film on yedi günde toplam bir milyon 378 bin 472 seyirciye ulaşmış durumda.

Oscar ödüllerinde adından söz ettirmesi muhtemel filmlerden Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri, 13 bin 232 seyirciyle onuncu sırada yer alırken, Gary Oldman’ın performansıyla övgü topladığı En Karanlık Saat açılışını 10 bin 139 seyirciyle gerçekleştirdi. Fatih Akın’ın Yabancı Dilde En İyi Film Altın Küre Ödülü’nü kazanan filmi Paramparça ise 9 bin 843 seyirciyle vizyona giriş yaptı.

Ünlü Youtuber Enes Batur kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Batur'un sevgilisi kim? İlginizi Çekebilir Ünlü Youtuber Enes Batur kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Batur'un sevgilisi kim?