Sözcü Plus Giriş

Cem Yılmaz 18+ şartıyla dönüyor!

Cem Yılmaz, 6 yılın ardından yeniden stand-up şovu için sahnelere dönüyor. Usta komedyenin yeni şovuna 18+ sınırı getirildi. 

null
Güncellenme: 09:43, 24/08/2018
Cem Yılmaz 18+ şartıyla dönüyor!

Milliyet’in haberine göre, Cem Yılmaz, yeni gösterisinin prömiyerini, 9 Mart 2019'da İngiltere'nin başkenti Londra'daki Eventim Apollo’da yapacak. Usta komedyenin yeni gösterisini 3 bin 500 kişi oturarak, bin 500 kişi de ayakta oyuncuyu izleyecek. Biletler altı farklı kategoride 45.25-111 euro arasında satışa sunuldu. Ayakta olan biletler, üç gün içinde tükendi. Biletlerin satışa sunulduğu sitede komedyen için, “Dünyanın dört bir yanında 5 binin üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, yeni şovunun dünya prömiyeriyle Londra'ya geliyor” sözlerine yer verildi.

YAŞ SINIRI GETİRİLDİ

Yılmaz’ın yeni gösterisine argo kelimeler kullandığından dolayı 18 yaş sınırı getirildi. 15-18 yaş arasındaki kişiler, şovu yanlarında aileleri varsa izleyebilecek.

İlginizi ÇekebilirCem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli ve oğlu Kemal ile havuz keyfi yaptıCem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli ve oğlu Kemal ile havuz keyfi yaptı