Sözcü Plus Giriş

Cem Yılmaz, YouTube kanalı takipçilerinin iki milyonu bulmasını kutlarken G.O.R.A.’nın 3’üncü filminin çok yakında izleyiciyle buluşacağını da duyurdu.

cem-yilmaz-gora

Ünlü komedyenin, YouTube kanalını takip eden kişi sayısının iki milyonu bulması üzerine kanalında, ağabeyi Can Yılmaz'ı da dahil ettiği teşekkür konuşması yaptı. Can Yılmaz ile yaptığı konuşma sırasında yeni film projesini duyuran Cem Yılmaz şunları söyledi:

CEM YILMAZ TARİH VERDİ

“Şimdi G.O.R.A'nın devam projesi var tezgahımızda. Amacımız G.O.R.A'daki Arif ile Robot 2016'yı bir macera içine sokmak. Temmuz veya Ağustos ayında Zafer (Algöz) ağabey ve Ozan'la (Güven) çekip ilkbahara çıkaracağız filmi”

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı bilim kurgu, komedi türündeki G.O.R.A, vizyona girdiği 2004 yılında Türk sinema tarihinin en pahalı yapımlardan biri olarak 4 milyon kişi tarafından izlendi. Filmin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Rasim Öztekin, Özkan Uğur, Cezmi Baskın, Şafak Sezer, Özge Özberk, Ozan Güven ve Engin Günaydın yer aldı.

Ünlü komedyen, G.O.R.A. ‘nın  devam filminin çekileceği başlığıyla kamuoyuna sunulan haberlere sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

cem-yilmaz1