Sözcü Plus Giriş

Cem Yılmaz’ya kaset şoku! ‘Piyasaya süreceğiz’

Usta komedyen Cem Yılmaz, 36. Uluslararası Tüyap Kitap Fuarı'nda kitaplarını imzaladı. Bir okurunun imzalatmak için getirdiği kasetleri gören Yılmaz, "Kasetlerim çıkmış" esprisini yaptı. Hayranının "Evet, piyasaya süreceğiz" cevabını alan Yılmaz, kahkahalara boğuldu. 

null
Güncellenme: 15:53, 11/11/2017
Cem Yılmaz’ya kaset şoku! ‘Piyasaya süreceğiz’

Komedyen Cem Yılmaz, 36. Uluslararası Kitap Fuarı’nda bugün kitaplarını imzaladı. Kardeşi Can Yılmaz ve oyuncu Zafer Algöz ile birlikte bir yayınevi tarafından düzenlenen imza törenine katılan Yılmaz, kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu söyledi.

Kitap fuarının çok güzel bir yer olduğunu söyleyen Yılmaz, “Çok güzel insanlarla karşılaşıyorum. Burada gerçek muhatabınla buluşuyorsun, o çok güzel bir şey. Çünkü bizim yaptığımız işlerin gerçek muhatabı buradaki bu parlak insanlar, parlak çocuklar” dedi.

KASETLERİM ÇIKMIŞ!

Vizyonda Ayla, Mutluluk Zamanı, Yol Ayrımı gibi çok güzel filmler olduğunu söyleyen Cem Yılmaz, “Ocak’a kadar böyle gidecek inşallah, Ocak’ta da biz o güzel seyirciyle buluşacağız. Nisan’a kadar oynarız tahmin ediyorum” diye konuştu.

Bir okurunun imzalatmak için kitap ile birlikte getirdiği kasetlerini imzalayan Cem Yılmaz, “Kasetlerim çıkmış” esprisini yaptı. Okuru da, “Evet, piyasaya süreceğiz” diye karşılık verdi.

İlginizi ÇekebilirSözcü yazarlarımız bugün TÜYAP'ta okurlarıyla buluşuyorSözcü yazarlarımız bugün TÜYAP'ta okurlarıyla buluşuyor