Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cengiz Hortoğlu’ndan sıradışı bir aşk ve macera romanı
Cengiz Hortoğlu’ndan sıradışı bir aşk ve macera romanı
Hukukçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Cengiz Hortoğlu, 'Entrikalar ve Yakamozlar' adlı 10'uncu kitabıyla okurlarına 'merhaba' dedi.
Kültür Sanat 26 Nisan 2017 - 14:46

Doğu Kitabevi Ulak Yayıncılık’tan yayınlanan kitap, bir aşk ve macera romanı… Eşini öldürmekle suçlanan genç bir adam… Bir anda sahip olduğu her şeyi kaybediyor. Aynı zamanda büyük bir şantaj altında… Kızının zarar görmemesi için üzerine atılan suçu kabul etmekten başka çaresi yok, sevdiği insanlar için ölüm cezasını bile göze alıyor. Ancak olaylar farklı gelişmeye başlıyor. Hayatında geçirdiği değişimler uğradığı haksızlıklar onu entrikalara karşı savaşan korkusuz bir savaşçı haline getiriyor. Bu acımasız çeteyle savaşmak hiç de kolay değildir. Para ve güç onlardadır ve acımasızlardır. Yok etmek ve kazanmak için yapamayacakları hiçbir şey yoktur. O kuralsız bir oyunun içinde ve entrika çemberinde kalan tek başına bir romantik… Çok büyük kavgalar ve ölümüne savaşlar yaşanırken yine de aşk varlığını sürdürüyor.

cengiz-ic

CENGİZ HORTOĞLU OKURLARLA BULUŞACAK

Hukukçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı Cengiz Hortoğlu, 30 Nisan Pazar günü saat 15.00’te İzmir Kitap Fuar'ında okurlarıyla buluşacak. Hem sohbet edecek hem de kitap imzalayacak.