Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cezaevindeki çocuklara yeni yıl sürprizi
Cezaevindeki çocuklara yeni yıl sürprizi
Maltepe Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda düzenlenen yeni yıl eğlencesinde sahne alan Grup Gündoğarken, sevilen şarkılarını seslendirdi. Çocuklar Grup üyelerine kendi elleriyle yaptıkları ahşap kutuyu armağan etti.
Kültür Sanat 30 Aralık 2018 - 15:00

Besteledikleri şarkılar kadar yaptıkları sosyal sorumluluk projeleriyle de kendilerinden söz ettiren Grup Gündoğarken'in usta müzisyenleri Burhan Şeşen, Gökhan Şeşen, Murat Güner ile Burhan Şeşen'in eşi Gizem Şeşen ve kızı Dilhan Şeşen önceki gün Maltepe Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nu ziyaret ettiler. Cezaevinde düzenlenen yeni yıl eğlencesinde sahne alan Grup Gündoğarken, yaşları 12-18 yaş arasında değişen çocuklar ve gençlerle beraber ‘Rüzgar', ‘Mustafa', ‘Ankara'dan Abim Geldi' gibi sevilen şarkılarını seslendirdi.

‘NE ZAMAN İSTERSENİZ, ÇIKAR GELİRİZ’

Yeni yılın herkese öncelikle sağlık ve mutluluk getirmesini dilediğini belirten Burhan Şeşen, “Bugün burada sizinle olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ne zaman isterseniz çıkar geliriz. Söz veriyoruz” dedi.

Yönetimden cezaevi koşulları hakkında bilgi alan Grup Gündoğarken üyelerine çocukların kendi elleriyle yaptıkları ahşap kutu hediye edildi.

gizem-burhan-gokhan-dilhan-sesen-murat-guner

Soldan sağa: Gizem-Burhan-Gökhan-Dilhan Şeşen, Murat Güner

Son güncelleme: 20:39 - 30.12.2018