Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Christopher Nolan’ın yeni filmi ‘Tenet’ bir kez daha ertelendi
Christopher Nolan’ın yeni filmi ‘Tenet’ bir kez daha ertelendi
Ünlü yönetmen Christopher Nolan'ın heyecanla beklenen yeni filmi Tenet'ın vizyon tarihi tekrar ertelendi. Warner Bros.'un vizyon takviminden çıkarılan film, belirsiz bir tarihe ertelendi.
Kültür Sanat 21 Temmuz 2020 - 10:34

Christopher Nolan’ın merakla beklenen yeni filmi Tenet, vizyon takviminden çıkarıldı. Salgın nedeniyle uzun süre gösterim tarihi ertelenen filmin 17 Temmuz’da vizyona girmesi planlanıyordu.

Tenet, salgının seyri nedeniyle sinema salonlarının bu tarihe kadar açılamayacağı anlaşılınca, filmin vizyın tarihi önce 31 Temmuz’a, kısa bir süre sonra da 12 Ağustos’a ertelenmişti. ABD’deki corona virüsü vaka sayılarının hızla artması, Warner Bros.’un filmi belirsiz bir tarihe ertelemek zorunda kalmasına neden oldu.

Interstellar, Inception, Dunkirk ve The Dark Knight üçlemesi gibi başarılı filmlerin yönetmeni Nolan’ın bugüne kadar çektiği en büyük bütçeli filmlerden biri olan Tenet’ın başrolelrinde Robert Pattinson ve John David Washington yer alıyor.