Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çiçekler, balonlar fayda etmedi, barışma teklifi reddedildi
Çiçekler, balonlar fayda etmedi, barışma teklifi reddedildi
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan Serhan Tüfekçi, 25 gündür 2 çocuğunun annesi eşi Demet Tüfekçi ayrı yaşıyordu. Serhan Tüfekçi, barışmak için otomobiline 'Lütfen beni affet, seni çok seviyorum' yazdı, çiçeklerini ve balonlarını aldı, eşinin karşısına çıktı ve barışmak istedi. Ancak Demet Tüfekçi, eşinin verdiği çiçeği alsa da barışma teklifini kabul etmedi.
Kültür Sanat 29 Mart 2018 - 13:20

Emlakçılık yapan Serhan Tüfekçi (32), 10 yıllık eşi özel eğitim öğretmeni Demet Tüfekçi ile tartıştı. Demet Tüfekçi 25 gün önce evi terk ederek ailesinin yanına yerleşti. Serhan Tüfekçi, kabahatin kendisinde olduğunu kabul ederek eşiyle barışmak istedi. Demet Tüfekçi ise barışma tekliflerini reddetti.

Serhan Tüfekçi eşinin gönlünü kazanmak için otomobilini balonlarla süsleyerek üzerine ‘Lütfen beni affet, seni çok seviyorum’ yazıp çalıştığı iş yerinin önüne gitti. Dışarı çıkan Demet Tüfekçi’ye elindeki çiçeği veren Serhan Tüfekçi, kendisini affetmesini istedi. Demet Tüfekçi ise eşinin barışma teklifini bir kez daha reddetti.

serhan-tufekci-dha
’10 YILDIR HEP SON ŞANSI VERDİM’

Gazetecilerin ‘affettiniz mi?’ sorusuna ‘hayır’ yanıtını veren Demet Tüfekçi, “Ben kendisine 10 yıldır hep son şansı verdim. Ama güvenim bitti. Her sene son şansını benden aldı” dedi. Serhan Tüfekçi ise eşinin kendisini affetmesi için her şeyi yapacağını söyledikten sonra süslediği aracıyla ayrıldı. DHA

serhan-tufekci-dha3
Etiketler