Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çingeneler Zamanı, İzmir’de sahnelenecek
Çingeneler Zamanı, İzmir’de sahnelenecek
Türkiye’de ilk kez müzikal olarak sergilenen Çingeneler Zamanı, 18-19 Aralık tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre Merkezi’nde izleyicilerin karşısına çıkacak.
Kültür Sanat 14 Aralık 2017 - 12:22

1988 yılında Emir Kusturica'nın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiğini Çingeneler Zamanı, ilk kez müzikal olarak Türkiye’de sahneleniyor. Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde her ay sergilenecek olan gösterinin müzik yönetmenliğini Canan Güncer üstleniyor.

Müzikal aynı zamanda Türkiye'nin birçok şehrinde turneye çıkmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda oyun, 18-19 Aralık tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre Merkezi'nde izleyicilerin karşısına çıkacak. Çingeneler Zamanı müzikalinde, Banu Kırbağ, Cenk Yüksel, Andre Primavera, Canan Güncer, Ali Kemal Aydın, Seda Kement, Gamze Metin, Mehmet Kır, Nilüfer Ömürlü, Ayca Ergün, Erhan Yaman, Sibel Kuşi Yalkı, Esra Uzun, Murat Yaşar Özdemir, Emre Kurtul, Arzu Kurnaz, Vural Bingöl gibi dansçı, müzisyen ve oyuncular yer alıyor.