Sözcü Plus Giriş

‘Çocuk İstiyorum’ ilk kez Ankara’da

Bekir Aksoy’un yazdığı ve Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy, Kemal Başar ve Defne Bölükbaşıoğlu’nun oynadığı Tiyatro Keyfi oyunu, 'Çocuk İstiyorum' tek gösterim ile Ankara’da olacak. 

null
Güncellenme: 13:34, 30/11/2017
‘Çocuk İstiyorum’ ilk kez Ankara’da

Komedi türündeki ‘Çocuk İstiyorum’ oyunu, Atölye Kültür Sanat organizasyonu ve Yeni Yeni Şeyler medya sponsorluğu ile, 8 Aralık Cuma günü saat 20:00'de Ankara Sanat Tiyatrosu'nda sahnelecek.

Oyun, taşlardan bile özür dileyen, kilolarından ve dazlaklığından şikayetçi, çok zengin bir adamı, evlenmeyi kafasına koymuş, kurnazlığıyla aman dedirten fettan bir kadını, uzun boyu, karizması, fit ve sağlıklı görünümüyle popüler olmaya mahkum bir doktoru, zekasına olmasa da güzelliğine oldukça güvenen bir genç kadını, sahnede buluşlturuyor.

Sahnelendiği günden beri seyircinin büyük ilgisi ile karşılanan ‘Çocuk İstiyorum’ evlenme tekliflerinin havada uçuştuğu sürprizlerle dolu bir komedi. 2 perdeden oluşan 100 dakikalık oyunun müziklerini ise Bora Öztoprak yapıyor.

İlginizi ÇekebilirGülse Birsel, vizyon öncesi Sözcü'ye konuştu: 'Karakterim çok fena!'Gülse Birsel, vizyon öncesi Sözcü'ye konuştu: 'Karakterim çok fena!'