Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocuklardan alkış toplayan Eye of The Tiger performansı
Çocuklardan alkış toplayan Eye of The Tiger performansı
Rize Çayeli Müzik Okulu'nda eğitim gören ve yaşları 10 ile 14 arasında değişen çocukların çaldığı Game of Thrones'un müziği ile Rocky'nin 'Eye of The Tiger'ı büyük ilgi gördü. 
Kültür Sanat 20 Şubat 2018 - 14:28

Çayeli’de kurulan Müzik Okulu’nda yaşları 10 ile 14 arasında değişen 20 öğrenci, piyano, gitar, keman ve bateri dersleri aldı. Kısa sürede kendilerini geliştiren çocuklar bir orkestra kurdu. İngilizce öğretmeni olan müzik tutkunu Zafer Kalenderoğlu’nun yetiştirdiği öğrenciler ünlü besteleri çalmaya başladı.

Öğrenciler, hem yöresel hem de uluslararası ezgileri harmanlayarak müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Daha önce Alman film müziği bestecisi ve müzik yapımcısı Ramin Djawadi’nin ‘Game of Thrones Theme’ adlı bestesini çalan öğrenciler, bu kez de Rocky filmlerinin tema müziği `Eye of The Tiger´i çaldı. Bir tünelde çekilen klip, paylaşıldığı sosyal medyada da ilgiyle izleniyor. DHA

İŞTE O PERFORMANS