Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çocukların korunması için harekete geçtiler
Çocukların korunması için harekete geçtiler
Bizim Hikaye'nin yıldız isimleri Hazal Kaya ve Burak Deniz, 'El Ver, Hayata Atılsın' isimli sosyal sorumluluk projesinin reklam yüzü oldu. Proje kapsamında korunma ihtiyacındaki çocuklar için ev inşa edilecek. 
Kültür Sanat 4 Nisan 2018 - 14:56

FOX TV, yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin konusundan ilham alarak ‘El Ver, Hayata Atılsın’ sosyal sorumluluk projesini başlattı. ‘El Ver, Hayata Atılsın’ sloganıyla duyurulan proje, Koruncuk Vakfı'nın desteği ile gerçekleştirilecek. Proje kapsamında korunma ihtiyacındaki çocuklara hayata güvenle atılmaları için yuva olacak evler inşa edilecek.

Bizim Hikaye’nin başrolleri Hazal Kaya ve Burak Deniz'in yüzü olduğu kampanya, geçtiğimiz gün başlatıldı. Yönetmenliğini Murad Küçük'ün, prodüksiyonunu İFP/Sadık Ekinci'nin, saç-makyajını Zamir Kabak'ın üstlendiği, afiş fotoğraflarını ise Mehmet Turgut'un gönüllü olarak çektiği reklam filmi, yayınlanmaya başlandı.

Selçuk Yöntem'in seslendirdiği kampanyada SMS yoluyla toplanan bağışlar, çocuklara yuva olarak geri dönecek.

Proje için ‘KORUNCUK’ yazıp, 4717’ye göndermek yeterli. Her SMS bedeli ise 5 TL.