Coldplay müziği bırakıyor

Chris Martin, Coldplay'in üç albüm sonra müzik yapmayı bırakacağını açıkladı. Grubun solisti, kendisinin ve grup arkadaşlarının on ikinci kayıtlarından sonra müzik yapmayı bırakacaklarından emin olduğunu söyledi.

Coldplay müziği bırakıyor

Bir süredir genç nesille yaptıkları iş birlikleriyle gündeme gelen Coldplay, müziği bırakacaklarına dair de sinyaller veriyordu. Sonunda grubun solisti Chris Martin tarih verdi. Martin, üç albümden sonra müziği bırakacaklarını açıkladı.

Martin verdiği röportajda birbirinden samimi açıklamalar da yaptı: 20 yıllık grup geçmişlerinde defalarca bir Bond müziği yapmaya çalıştıklarını söyleyen Martin, çalışmalarını teslim etmediklerini belirtti:

BOND FİLMLERİ İÇİN DE ÇALIŞMIŞLAR

“Yaklaşık beş Bond filmi için müzik yaptık ama dürüst olmak gerekirse çok iyi değillerdi. Ayrıca ruhsal olarak James ile aynı yolculukta olup olmadığımızı bilmiyorum.”

Son albümleri Music Of The Spheres içinde konuşan Martin şunları söyledi: “Uzak bir galakside bulunan bir dizi şarkı… Bizim uydurduğumuz şarkılar. Biraz bilimkurgu gibi görünüyor, ama aslında bir sürü aşk şarkısı.”

Grubun son albümünde dikkat çekici bir ismin de olması bekleniyor. Selena Gomez ile yeni bir parça kaydeden grubun bu parçayı albümlerine de koyması bekleniyor.

Coldplay, BTS'den sonra şimdi de Selana Gomez ile yeni bir şarkı kaydetti İlginizi Çekebilir Coldplay, BTS'den sonra şimdi de Selana Gomez ile yeni bir şarkı kaydetti Sadece 3 saniye göründü: Dudak kremi markası, ünlü Kore pop grubu BTS sayesinde satışlarını katladı İlginizi Çekebilir Sadece 3 saniye göründü: Dudak kremi markası, ünlü Kore pop grubu BTS sayesinde satışlarını katladı Hayranları iddia etti: Selena Gomez ve Chris Evans beraberler İlginizi Çekebilir Hayranları iddia etti: Selena Gomez ve Chris Evans beraberler