Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çolpan İlhan&Sadri Alışık tiyatrosunda oyunlar sürüyor
Çolpan İlhan&Sadri Alışık tiyatrosunda oyunlar sürüyor
Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu oyunları 'Binde Bir Gece Diyalogları' ve 'Bir Hayvanat Bahçesi Hikayesi' Aralık ayı oyun programı belli oldu.
Kültür Sanat 12 Aralık 2017 - 11:36

Birol Güven'in kaleme aldığı, yönetmenliğini Galip Erdal'ın üstlendiği, başrollerini Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler'in paylaştığı komedi oyun ‘Binde Bir Gece Diyalogları’, 15 Aralık’ta İzmir’de, 16 Aralık’ta ise Bursa’da oynanacak.

Birol Güven'in yazdığı ve 6. Sezonu ile rekora giden, başrollerini Levent Ülgen ve Goncagül Sunar'ın oynadığı müthiş komedi ‘Yatak Odası Diyalogları’, 16 Aralık'ta MOİ Sahne’de, 19 Aralık'ta ise Caddebostan Kültür Merkezi'nde, 24 Aralık’ta Zorlu PSM Drama’da seyircisiyle buluşacak.

Mary Shelley’in romanından Nick Dear tarafından uyarlanan Selen Korad Birkiye’nin çevirisini yaptığı FRANKENSTEIN, Şakir Gürzumar yönetiminde, 3. sezonunda, 23 Aralık Cumartesi saat 20.30’da Zorlu PSM’de perde açacak.

Ünlü Amerikalı yazar Edward Albee'nin ölümsüz eseri ‘Bir Hayvanat Bahçesi Hikâyesi’, 14 Aralık'ta İzmirli tiyatroseverlerle buluşacak, 26 Aralık’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Gökhan Erarslan'ın yönettiği oyunda usta oyuncu Burak Sergen ve Onur Kırat yer alıyor.