Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Colton Haynes: Eşcinsel olduğum için babam kendini öldürdü
Colton Haynes: Eşcinsel olduğum için babam kendini öldürdü
‘Teen Wolf’un yıldızı 28 yaşındaki aktör Colton Haynes’in Out dergisine verdiği röportaj şok etkisi yarattı
Kültür Sanat 11 Ağustos 2016 - 14:28

Colton Haynes, eşcinsel olduğunu ailesine ilk açıkladığında babasının intihar ettiğini ilk kez açıkladı. Genç yıldız, dergide yaşam öyküsünü paylaştı.

colton1

Babasının intiharın travma etkisi yarattığını belirten Colton Haynes, ‘14 yaşındaydım ve eşcinsel olduğumu aileme ve sınıf arkadaşlarıma söylemeye karar verdim. Ancak babam bu gerçeği öğrenince 40 adet hap içerek kendini öldürdü. Babamın ardından uzun süre kendimi suçladım ve nasıl olur da böyle bir şeyi söylerim, diye düşündüm. Bu nedenle eşcinsel olduğumu uzun süre herkesten gizledim' ifadelerini kullandı.

Babası ile hiçbir zaman çok yakın olmadığını ancak bu olay yüzünden uzun süre depresyon yaşadığını ifade eden yıldız, hissettiği suçluluk duygusu nedeniyle uzun süre yalan söylediğini ifade etti: ‘17 yaşında oyuncu olmak için Los Angeles'a geldim. Başarılı olabilmek için de eşcinsel olduğumu herkesten gizledim” dedi.