Sözcü Plus Giriş

Covid 19 temalı online sergi

Corona virüsü nedeniyle pek çok etkinliğin online yapıldığı şu dönemde, 'Stream-Akış' adlı online sergi de farklı disiplinde üreten 18 değerli sanatçıyı online platformda ilk kez buluşturdu.

Güncellenme: 12:56, 12/05/2020
Covid 19 temalı online sergi

Corona virüsünden dolayı herkesin kendini karantinaya aldığı şu günlerde, pek çok etkinlik artık online olarak yapılmaya başladı. Bu etkinliklere bir yenisi daha eklendi. Hub Design; şimdi kendi bünyesinde topladığı sanatçılarla yepyeni bir sergiye imza atıyor. Covid 19 temalı dijital sergi ‘Stream-Akış’ farklı disiplinde üreten 18 değerli sanatçıyı online platformda ilk kez buluşturdu.
9 Mayıs Cumartesi gününden itibaren sanatseverlerin ziyaretine açılan sergi, 15 gün boyunca görülebilecek. Eş küratörlüğünü Ayça Okay ve Lara Birgit Kamhi'nin üstlendiği sergide Türk Sanatçılardan Bahar Oganer, Barış Cihanoğlu, Cengiz Yatağan, Dicle Çiftçi, Elifko, Fırat Neziroglu, Gizem Candan, Lal Batman, Leyla Emadi , Manolya Çeliker , Mutlu Başkaya, Ömür Tokgöz, Özge Günaydın, Seydi Murat Koç, Taner Yılmaz ve New York'lu sanatçılardan Bianca Kann, Charlotte Fox ve Mallory Smith gibi değerli isimler yer alıyor.