Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukurcalı gençlerin Çukur hayali gerçek oldu
Çukurcalı gençlerin Çukur hayali gerçek oldu
Geçtiğimiz günlerde haberlere de konu olan Hakkari Çukurca’daki ‘Çukur’ hayranı gençlerin hayali gerçek oldu. Gençler dizide yer alan Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili ve Erkan Avcı ile çekimler arasında bir araya geldi.
Kültür Sanat 7 Şubat 2019 - 10:55

‘Çukur'un seti geçtiğimiz günlerde sürpriz konukları ağırladı. Ana haber bülteni aracılığıyla diziye olan hayranlıklarını dile getiren Hakkari Çukurca'daki ‘Çukur' hayranı gençler, fenomen yapımın başrol oyuncularından Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili ve Erkan Avcı ile tanışma şansı yakaladı. Çukurca Kaymakamlığı'nın desteğiyle İstanbul'a gelen 15 genç, dizinin çekimleri sırasında sete konuk oldu. Dizinin karakterlerinin taklidini yapan gençler için oyuncular, “Hepsi bizden daha iyi oynuyorlar” yorumunda bulundu.

‘ARTIK CUMALİ SENSİN’

Cumali hayranı gencin Necip Memili ile bir araya geldiği anda Memili'nin “Bundan sonra artık Cumali sensin, yapacak bir şey yok” demesi üzerine herkes kahkahalara boğuldu. Sette çekimleri izleyen ve oyunculara karakterlerinin isimleri yazılı futbol forması hediye eden gençler de ‘Çukur' ekibinin sürpriziyle karşılaştı. Dizinin ekibi de, onlara Kemal karakterinin giydiği Çukurspor formalarından hediye etti.