Cumhurbaşkanlığı’ndan 23 Nisan konseri!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Cumhurbaşkanlığı tarafından "7 Tepenin Şehri İstanbul’dan 7 Kıtaya" isimli konser düzenlendi. İstanbul'un simge merkezlerinden yapılan konser, birçok televizyon kanalında da aynı anda yayınlandı.

Cumhurbaşkanlığı’ndan 23 Nisan konseri!

Cumhurbaşkanlığı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla “7 Tepenin Şehri İstanbul’dan 7 Kıtaya” isimli konser düzenlendi.

Çok sayıda ünlü Türk sanatçının yer aldığı konserin çekimleri aralarında Ayasofya Müzesi, Kız Kulesi, Galata Kulesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Dolmabahçe Sarayı’nın da bulunduğu İstanbul’un 7 farklı simge mekanlarında yapıldı.

Cumhurbaşkanlığınca gerçekleştirilen konser İletişim Başkanlığı’nın YouTube hesabından yayınlandı.

Konserde İstanbul manzaraları eşliğinde, klasik Türk müziği ve klasik Batı müziğinden eserler sunulurken, Yunus Emre, Mevlana, Hacı Bektaş-ı Veli, Pir Sultan Abdal’dan Immanuel Kant, Thomas Aquinas, Alphonse de Lamartine’e Doğu ve Batı dünyasının önemli düşünürlerinin sevgi ve insanlık mesajları da paylaşıldı. DHA

Sağlık Bakanı Koca'dan 23 Nisan paylaşımı: Bana yaklaşma! İlginizi Çekebilir Sağlık Bakanı Koca'dan 23 Nisan paylaşımı: Bana yaklaşma!