DasDas yeni yılı panayırla karşılıyor

İstanbul Ataşehir’de bulunan 'DasDas', yeni yılı birbirinden renkli etkinliklerin gerçekleşeceği Yeni Yıl Panayırı ile karşılayacak. Aktiviteler hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik düzenlenecek.

DasDas yeni yılı panayırla karşılıyor

‘DasDas’ta yeni yılı 23-24 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan ‘Yeni Yıl Panayırı’ ile karşılayacak. Etkinlikler kapsamında sanat, tasarım, beslenme ve sağlıklı yaşam gibi birçok farklı alanda çocuklara ve yetişkinlere yönelik ücretsiz atölyeler, söyleşiler düzenlenecek.

Atölyepikolo yürütücülüğündeki yılbaşı temalı atölyeler ile çocuklar, kendi yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin sınırlarını genişletip eğlenceli bir keşfe çıkacaklar. Etkinliğin ilk gününde Annorimo ile İp Bileklik Atölyesi, Floréal Flowers & Interiors ile Yeni Yıl Saç Aksesuarı, A! Ne Hoş ile Yılbaşı Ağacı ve Duygu Aygun & Yiğit Can Tosun ile Yoga Saati atölyeleri ile üretim kültürü ve paylaşım desteklenecek. Panayırın ikinci gününde ise ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek Estee Lauder Companies ile Makyaj Trendleri, Yeni Görünümler ve Güzellik söyleşisi, Estee Lauder Companies ile Uygulamalı Makyaj ve Diyetisyen Elvan Odabaşı ile Şekersiz Tarifler etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Atölye çalışmaları ve söyleşilerin yanı sıra iki gün boyunca kurulu olacak olan Yılbaşı Pazarı'nda seramikten çantaya, takıdan el yapımı sabuna, defterden vintage ürünlere, 30'dan fazla farklı tasarımcının ve markanın ürünleri satışa sunulacak.

dasdas Mert Fırat: Aykırı seslere farklı fikirlere ihtiyacımız var İlginizi Çekebilir Mert Fırat: Aykırı seslere farklı fikirlere ihtiyacımız var
'Çok Satanlar' soruyor: Başarılı ve popüler olmak için nelerden vazgeçilir? İlginizi Çekebilir 'Çok Satanlar' soruyor: Başarılı ve popüler olmak için nelerden vazgeçilir?