Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deadpool 2 görücüye çıktı
Deadpool 2 görücüye çıktı
Eğlenceli süper kahraman Deadpool’un yeni maceralarını konu edinen 'Deadpool 2' filminin galası, Hilltown AVM, Küçükyalı’daki Cinemaximum'da gerçekleşti. 800’e yakın kişinin katıldığı gala Deadpool hayranlarından büyük ilgi gördü.
Kültür Sanat 16 Mayıs 2018 - 16:03

Deadpool 2, önümüzdeki Cuma (18 Mayıs) vizyona girecek. Marvel evreninin alaycı kahramanı Deadpool'un yeni macerasını anlatan bu filmin Türkiye galası, Hilltown AVM, Küçükyalı'da yer alan Cinemaximum salonlarında gerçekleşti. Türkiye'nin popüler YouTube fenomenlerinden Enes Batur ve Cumali Ceber karakteriyle tanınan Halil Söyletmez, Deadpool 2'nin seslendirmesinde yer alan ünlü seslendirme sanatçısı Harun Can ve Barbaros Dikmen gibi isimlerin de katıldığı gala yoğun bir ilgiyle gerçekleştirildi.

İlk filmi büyük beğeni toplayan, Marvel çizgi romanından 20th Century Fox aracılığıyla beyazperdeye uyarlanan ve TME Films tarafından sinemalara dağıtılan Deadpool 2, galaya katılan isimlerden tam not aldı. Yönetmenliğini David Leitch'ın üstlendiği filmin başrolünde, önceki Deadpool filminde olduğu gibi Ryan Reynolds görev alıyor.

Film, vizyona gireceği 18 Mayıs'dan bir gün önce, 17 Mayıs Perşembe günü ayrıcalıklı Cinemaximum salonlarında Cinemaximum izleyicisiyle buluşuyor. Deadpool 2'nin erken vizyona gireceği Cinemaximum salonları arasında, 4DX, D-BOX, Gold Class, IMAX, MPX, Starium ve Tempur salonları bulunuyor.