Della Miles, Whitney’i andı, gençleri uyardı

Amerikalı sanatçı Della Miles, Bodrum'da sahne aldı. Whitney Houston için bestelediği şarkıyı seslendiren Miles, "Uyuşturucu bu dünyanın en kötü şeyi. Gençlerin bu konuda çok dikkatli olması gerekiyor" dedi.

Della Miles, Whitney’i andı, gençleri uyardı

Yaz boyu Çarşamba akşamları Bodrum Lujo Hotel’de hayranları ile buluşacak olan Della Miles, önceki akşam da sahnedeydi. Gecede 2002 yılında bir dönem birlikte çalıştığı ve uyuşturucu nedeniyle hayatını kaybeden arkadaşı Whitney Houston’a yazdığı eseri de seslendirdi. Ünlü isme madde bağımlısı olduktan ve her şeyini kaybetmeye başlamasının ardından bir mektup yazdığını ifade eden Miles, “Onu çok seviyordum ve içine düştüğü durum beni çok üzüyordu. Ona bu şarkıyla seslenmek istedim. Ne yazık ki başaramadık ve ondan bana kalan bu şarkı oldu. Uyuşturucu bu dünyanın en kötü şeyi. Gençlerin bu konuda çok dikkatli olması gerekiyor. Bedenlerinizi zehirlemeyin. Siz ve biz… Sadece emanetçileriz…” sözleriyle duygularını dile getirip ”Addicted” (Bağımlı) şarkısını seslendirdi.

TÜRKÇE ŞARKI DA SESLENDİRDİ

Şarkıdan sonra duygulandığı dikkatlerden kaçmayan Miles “Seni seviyorum Whitney… Daima…” diyerek onu anmayı ihmal etmedi. Konserinin sonlarına doğru Türkçe şarkıları da seslendiren “Siyah İnci” lakaplı başarılı sanatçı performansını alkışlar eşliğinde noktaladı.

Loading...