Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın’ın Mihriban yorumu alay konusu oldu
Popçu Demet Akalın'ın Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen 'İstanbul Yeditepe Konserleri'ndeki performansı alay konusu oldu. Demet Akalın da performansını beğenmediğini itiraf ederek, "Ben mükemmelin demiyorum ki. 3 aydır mal gibi malak gibi yatıyorum. İlk konserde kendimi izleyemiyorum" dedi.
Kültür Sanat 13 Haziran 2020 - 12:58

Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen konserde sahne alan Demet Akalın, Musa Eroğlu ile özdeşleşen Abdürrahim Karakoç’un eseri Mihriban türküsünü okudu. Şarkıyı başarısız bir şekilde söylediği dikkat çeken Akalın, sosyal medyada alay konusu oldu.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Akalın’ın şarkıcılığı bırakması çağrısında bulundu. Önemli bir kitle ise başarısız konserler için şarkıcılara ödenen parayı sorguluyor…

Akalın ile ilgili yorum yapan isimlerden birisi de Athena’dan Gökhan Özoğuz’du. Gökhan, O Ses Türkiye’deki jürilik günlerine atıfla yorumunu yaptı.

Eski milli basketbolcu Mehmet Okur’un tepkisi ise şöyleydi:


O DA KENDİSİNİ İZLEYEMEMİŞ

Performansı ile ilgili 2. Sayfa programına konuşan Akalın, eleştirileri kabul etti ve şöyle dedi:

“Twitter’da TT olduğumun farkında bile değilim. Ne yazdılarsa eyvallah. Herkesin her anı birbirini tutmaz benim için çok başarılı bir konser değildi. Ben mükemmelin demiyorum ki. 3 aydır mal gibi malak gibi yatıyorum. İlk konserde kendimi izleyemiyorum. ‘Konser çok güzeldi’ diyenlere ‘Yok neresi güzel’ dedim. Alişan gitti detone olduğu yerleri düzelttirdi. Ben eve geldim direkt.”

Son güncelleme: 16:25 - 13.06.2020