Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demir kilisede konser
Demir kilisede konser
Bulgaristan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu ve Bulgar Ekzarhlığı Ortodoks Kilisesi Vakfı katkılarıyla Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına dünya mimarlık tarihinde ilk prefabrik yapılardan biri olarak önemli bir yer tutan Sveti Stefan Kilisesi’nde “Barok Masallar” konseri gerçekleşti.
Kültür Sanat 1 Mayıs 2019 - 15:51

Dün, Uluslararası Kontrtenor Nuri Harun Ateş'in projesi ‘Barok Masallar’ konseri ‘Yaratıcı Çocuklar Derneği’ yararına dünyanın demirden yapılmış ayakta kalan son kilisesi olan Sveti Stefan kilisesinde gerçekleşti.
Cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı etkinlikte Önder Cebeci'in piyano eşliği ile aryalar seslendiren Nuri Harun Ateş'in kabare tadındaki anlatımıyla dinleyiciler Barok döneme büyülü bir yolculuk yaptılar.
Bulgaristan Konsolosluğu, Demet Sabancı ve Didem Çapa ‘nın ev sahipliği yaptığı gecede derneğin burs verdiği soprano Ekin Naz Kaptan da konuk olarak sahne aldı.