Sözcü Plus Giriş

Devler, ‘İnsan Kaynakları Zirvesi’ sahnesinde

Management Centre Türkiye (MCT)’nin düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi, 15 – 16 Şubat 2017 tarihlerinde 22’nci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor

null
Güncellenme: 14:18, 15/02/2017
Devler, ‘İnsan Kaynakları Zirvesi’ sahnesinde

Yönetim ve İnsan Kaynakları alanındaki en güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların tartışılacağı zirvenin ana oturum konuşmacıları ve performansları arasında bu yıl Karsu, İş'te Koro ile Levent Yüksel ve Yılmaz Erdoğan da yer alacak.

dev2

Management Centre Türkiye (MCT)'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl da birbirinden önemli konuşmacıların katılımıyla 15 – 16 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul Lutfi Kırdar'da gerçekleştirilecek. Bu yıl zirve ‘DNA – Decoding The New Age’ – ‘Yönetim, Yeni Çağın Kodları ile Yeniden Yazılıyor’ temasıyla yapılacak. QNB Finansbank ve Kariyer.net'in ana sponsorluğunu üstlendiği zirvenin dikkat çeken konukları arasında bu yıl Karsu, İş'te Koro ile Levent Yüksel ve Yılmaz Erdoğan da yer alıyor.

ZİRVEYE SANAT DOKUNUŞU

Henüz 22 yaşındayken hayatı belgesel olan müzisyen Karsu, imkansızlıkla dolu kariyer hayatında başarıya nasıl ulaştığını ve hayat deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Karsu'nun, özel olarak seçtiği parçaları da piyano eşliğinde seslendireceği zirvede ayrıca, Levent Yüksel de İş'te Koro'nun Clear sponsorluğunda gerçekleştirilecek konserine eşlik edecek. Zirvenin bir diğer önemli konuğu Yılmaz Erdoğan ise zirve katılımcılarına insanın delişme (Değişim&Gelişim) ile olan ilişkisini aktaracak.

Yayınlanma Tarihi:10:06,