Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Die Antwoord Türkiye’ye geliyor
Die Antwoord Türkiye’ye geliyor
"Dropout Festival" kapsamında İstanbul'a gelecek olan Die Antwoord, ilk kez Türk müzikseverlere buluşacak
Kültür Sanat 2 Nisan 2016 - 11:00

Şarkıları ve çektikleri birbirinden etkileyici klipler ile müzik endüstrisinde bütün ezberleri bozarak isimlerini zirveye yazdıran dünyaca ünlü Güney Afrikalı müzik grubu Die Antwoord, ilk kez Türkiye’ye gelecek.

Maçka’daki Küçükçiftlik Park’ta 5 Haziran’da yapılacak “Dropout Festival” kapsamında İstanbul’a gelecek olan Die Antwoord, ilk kez Türk müzikseverlere buluşacak.

Rap, rave, hiphop, punk, pop, dubstep karışımı benzersiz tarzları, videolarındaki ikonik sanatsal yaklaşımları ve yüksek enerjileriyle her konseri sansasyonel etki yaratan Die Antwoord, aynı zamanda Hugh Jackman ile oynadıkları “Chappie” filmiyle de ünlerine ün katmıştı.
Dropout Festival kapsamında Die Antwoord’un yanı sıra Modestep, Ceza, Lust, Furkan Kurt, Orkun Bozdemir, Boys N The Hood, The Fuck is Back de sahne alacak. Festivalin biletleri, bugün Biletix’ten satışa çıkarıldı.

Son güncelleme: 13:05 - 02.04.2016