Dişil gücün uyanışı okurla buluşuyor

Ruhlarınız Hatırlayacak, Enis Timuçin imzasıyla Timen Yayınları'ndan 'Rengini Seç' konseptiyle yedi farklı renkte tüm D&R’larda raflardaki yerini aldı

Dişil gücün uyanışı okurla buluşuyor

Son var oluş olan kadının asırlar boyu gizlenen sırrı ve bu gerçeğin bastırılmasının tarih boyunca insanoğlunu sürüklediği durum dünyada ilk defa bir kitapla gözler önüne seriliyor.

basliksiz-ruh21

Bizler nasıl yaratıldık ve son yaratımın gizlenen sırrı neydi? , Kadın yaratılırken melekler dahil hiçbir varlık neden şahit ettirilmedi? , Rüyadayken neler yaşarız, rüyalarımıza müdahale etmemiz mümkün mü ve neden rüya görürüz? , Kaderimiz ve Mutlak Ölüm Tarihimiz değiştirilebilir mi? , Reenkarnasyon var mıdır ve Deja-vu nedir? , Ruh eşimizi 15 günde nasıl tespit edebiliriz? , Enerji kaynağımız nereden gelir ve enerji kaybına yol açmayan cinsel ilişki mümkün müdür? , Yiyip içtiklerimizle bedenimizi, karakterimizi ve psikolojimizi nasıl dizayn edebiliriz? , Geleceğe nasıl gidebiliriz ve zaman algısı nedir? gibi birçok sorunun cevabını da içerisinde barındıran ‘Ruhlarınız Hatırlayacak' satışa sunulduğu günden beri kitapseverlerin büyük beğenisini topladı.

Kadını, yaratılışın destanını, zamanı, beyni, nöronları, kaderi, rüya ilmini, aşkı, cinselliği, yıldızları ve şu ana kadar insanlık tarafından yanlış bilinen ve de yanlış aktarılan varoluşsal meseleleri tüm gerçeklikleriyle aktaran bir kılavuz niteliğinde olan ‘Rengini Seç’ okuyucuyla buluştu.

Haftanın Kitapları İlginizi Çekebilir Haftanın Kitapları
Loading...