Drake’in corona virüsü testi pozitif çıktı

Ünlü rapçi Drake, Covid-19'a yakalandığını ve bu nedenle işlerini iptal ettiğini açıkladı.

Drake’in corona virüsü testi pozitif çıktı

Kanadalı rapçi ve müzisyen Drake, Covid-19 olduğu için Nicki Minaj ve Lil Wayne ile planlanan Young Money Reunion konserini iptal etti.

Haberi Instagram hesabından duyuran 35 yaşındaki rapçi, “Covid-19 testinde pozitif çıktığımı ve bu gece yapılması planlanan Young Money Reunion şovunun mümkün olan ‘en yakın’ tarihe ertelendiğini söylemek beni gerçekten harap etti. Şehri haberdar edeceğim ve yeni tarihi belirlediğimiz zaman paylaşacağım” dedi.

HAYRANLARINDAN ÖZÜR DİLEDİ

Drake, eski arkadaşlarıyla birlikte performans sergilemesini dört gözle bekleyen hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığı için özür diledi.

“O zamana kadar herkesin güvende ve sağlıklı kalmasını umuyorum ve hepinizi seviyorum” diyen ünlü isim,  “Birlikte geçirdiğimiz hafta sonu sizi hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm ve negatif test verdiğim an size sahnede sahip olduğum her şeyi (Covid-19 hariç) vereceğim” ifadelerini kullandı.

 

Justin Bieber'ın corona virüs testi pozitif çıktı İlginizi Çekebilir Justin Bieber'ın corona virüs testi pozitif çıktı Joe Biden'ın corona virüsü testi tekrar pozitif çıktı İlginizi Çekebilir Joe Biden'ın corona virüsü testi tekrar pozitif çıktı Roger Waters, Drake ve The Weeknd'i hedef aldı: 'Onlardan çok daha önemliyim' İlginizi Çekebilir Roger Waters, Drake ve The Weeknd'i hedef aldı: 'Onlardan çok daha önemliyim'

 

 

Loading...