Duayen Gazeteci Uğur Dündar’ın imza gününde izdiham

Aydın’ın Didim Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen Altınkum Yazarlar Festivalinde okurlarıyla buluşan  SÖZCÜ'nün Usta Yazarı Uğur Dündar, saat 03.00’e kadar okurlarına kitap imzaladı.

Duayen Gazeteci Uğur Dündar’ın imza gününde izdiham

SÖZCÜ Yazarı Usta Gazeteci Uğur Dündar bu yıl 17’ncisi düzenlenen Didim Altınkum Yazarlar Festivali’nde okurlarıyla buluştu, tam 7 saat aralıksız kitaplarını imzaladı.

Didim Belediyesi’nin katkılarıyla organize edilen etkinliğe katılan Uğur Dündar, aralarında “Vah Ülkem Vah”, “Ya Atatürk Olmasaydı”, “O Halde Biz Anlatalım” ve Sözcü Kitapevi’nden çıkan son kitabı “İnan Kardeşim Kazanacağız”ın da bulunduğu yapıtlarını tek tek imzaladı, okurlarıyla söyleşti, bol bol da fotoğraf çektirdi.

Hazırlanan stantta 20.00’de başlayan imza , saat 03.00’te sona erdi.

Uğur Dündar, “Uzun bir aradan sonra sevgili Didimlilerle biraraya geldim. Kitapseverlerin bu sıcak ilgisi beni çok mutlu etti. Herkese tek tek teşekkür ediyorum” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Usta gazeteci Uğur Dündar, Didim'de okurlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Festival alanında izdiham yaşandı.  Uzun kuyruklar oluşturan ve sabırla bekleyen okurlarına kitaplarını imzalayan Dündar, “Sabahın 03.00’üne kadar 7 saat boyunca imza kuyruğunda bekleyerek bizlere muhteşem bir gece yaşatan değerli Didimli kitapseverlere sonsuz teşekkürler” diyerek kitap gelirleriyle Vefa Lisesi öğrencilerine burs verdiğini hatırlattı.

Duayen gazeteci, virüsle savaşırken şehit düşen hekimlere başta olmak üzere sağlık çalışanlarına ithaf ettiği son kitabı “İnan Kardeşim Kazanacağız” başta olmak üzere tüm kitaplarını okurları için imzaladı.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay da Uğur Dündar’ı, okurlarıyla buluşturmaktan onur duyduklarını bildirdi. Atabay, Dündar’a ve yanında kitabı “Aşina Yüzler”i imzalayan Demokrasi Arenası Yayın Yönetmeni Atilla Köprülüoğlu’na da bir teşekkür plaketi verdi.

Eski Adalet Bakanı Seyfi Oktay da standa gelerek kitap imzalattı. (Soldan: Uğur Dündar, Atilla Köprülüoğlu, Seyfi Oktay)

Uğur Dündar okurlarıyla buluştu İlginizi Çekebilir Uğur Dündar okurlarıyla buluştu