Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Düğüm Salonu’nda gala yok, özel gösterim var
Düğüm Salonu’nda gala yok, özel gösterim var
Şahin Irmak’ın kaleme aldığı ve başrolünde İrem Sak ile birlikte rol aldığı Düğüm Salonu filminin ilk gösterimi önceki gece Kanyon AVM’de yapıldı. Gala gecesi yapmayarak özel gösterimi tercih eden film ekibinin yakın dostları da geceye katıldı.
Emre ÇEVİK
Kültür Sanat 14 Mart 2018 - 16:52

Geceye İbrahim Büyükak, Hayko Cepkin, Saba Tümer ve Sarp Apak gibi isimler katıldı. Filmin en çok konuşulan sahnesi ise Şahin Irmak ve İrem Sak'ın öpüşme sahnesi oldu.

Gösterime ilk gelen isimlerde olan Şahin Irmak'ın uzatmalı sevgilisi Asena Tuğal oldu. Beyaz kıyafetiyle galanın en çok dikkat çeken ismi olan Tuğal, yılan hikayesine dönen düğünleri için de konuşmak istemediğini söyledi. Bunun dışından filmin ham halini bile görmediğini ifade eden Tuğal, sevgilisi Şahin Irmak'ın öpüşme sahnesi hakkında da konuşmadı.

ezgimolaemrecevik‘OKUYOM BEN YAA’

Gösterime derin sırt dekoltesiyle katılan Ezgi Mola, keyifli sohbetiyle de herkesi güldürdü. Gelen birçok senaryo teklifini okuduğunu dile getiren Mola “Okuyum ben yaa” diyerek esprisi yaptı.

dugumsalonu
Son güncelleme: 16:55 - 14.03.2018