Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Duman’ın bas gitaristi Ari Barokas’tan ‘Lafıma Gücenme’
Duman’ın bas gitaristi Ari Barokas’tan ‘Lafıma Gücenme’
Duman grubunun bas gitaristi olarak tanınan, ‘Aman Aman', ‘Sor Bana Pişman Mıyım’, ’Yürek’, ‘Senin Marşın', ‘Gözleri Kanlı' gibi sevilen şarkılarının da sahibi Ari Barokas ilk solo albümü, 'Lafıma Gücenme'yi müzikseverlerin beğenisine sunuyor.
Kültür Sanat 9 Şubat 2018 - 12:36

Sözü müziği kendisine ait 10 yeni şarkısını akustik grup sound’u ile seslendiren Ari Barokas aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de üstlendi.

Albümde yer alan şarkılar şöyle sıralandı: ‘Yaşıyorum Sil Baştan', ‘Salaksın', ‘Yalnızlık Kanında Var', ‘Gavurlar', ‘Yalan', ‘Beyni Yok', ‘Nafile', ‘Ömrümüz Yine Geçiyor', ‘Yangın Var', ‘Egotango'.

Eş zamanlı olarak Duman ile yeni albüm çalışmalarına ve yoğun turne programına aralıksız devam eden Ari Barokas'ın albümü ‘Lafıma Gücenme’, Garaj Müzik etiketiyle dijital müzik platformlarında görücüye çıktı. Albüm ise 12 Şubat ise tüm müzik marketlerde yerini alıyor.